top of page

Центральна міська бібліотека ім. І.П. Котляревського

 

68600, м Ізмаїл, вул. Адмірала Холостякова, 41.

Тел .: (04841) факс: 2-05-36, 2-06-04, 5-56-92

e-mail - izmayil.biblioteka@gmail.com.

 

Час обслуговування читачів:

 

В літній період

з 01.06.2019 по 01.09.2019

Понеділок - четвер 10:00 - 17:00

П’ятниця: 10:00 - 16:00

Вихідний день: субота, неділя

Останній день місяця - техничний

В зимовий період

з 01.09. 2019 по 31.05.2020

Понеділок – четвер: 10:00 - 18:00

П’ятниця, неділя:  10:00 - 17:00

Вихідний день: субота

Останній день місяця - техничний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Центральна міська бібліотека ім. І.П. Котляревського відкрита в 1944 році.

Книжковий фонд становить 164400 примірників.

 

При бібліотеці працюють клуби любителів літератури і музики:

- Літературно-музична вітальня «У колі друзів»

- Юнацький клуб «Данко»

 

З 2010 року завдяки перемозі у Всеукраїнському конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» в бібліотеці функціонує сучасний Інтернет - центр, який надає користувачам безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

Директор ЦМБ ім.І.П. Котляревського - Дойкова Галина Анатоліївна.

 

Відділ абонемента ЦМБ ім. І.П. Котляревського видає додому користувачам різноманітну художню та навчальну літературу, періодику. Завідуюча абонементом - Салманова Віра Дмітрівна.

 

Колектив читального залу під керівництвом завідуючої Юрчук Лідії Михайлівни надає користувачам довідкову, навчальну літературу, періодичні видання, допомагають в роботі на комп'ютерах.

 

Бібліотекарі активно застосовують при проведенні заходів інноваційні форми роботи - відеопокази, добірки цікавих ресурсів для заходів за допомогою Інтернет-мережі, відео-, аудіо - презентації, віртуальні екскурсії та багато іншого.

 

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу ЦМБ ім. І.П. Котляревського, який очолює завідувач - Семеріна Людмила Семенівна, ведуть інформаційно-бібліографічну роботу, створюють систематичну картотеку статей, Краєзнавчу каталог, активно допомагають в підборі літератури для навчання і роботи читачів.

 

У відділі єдиного книжкового і обмінно-резервного фонду ЦМБ ім. І.П. Котляревського читачі можуть ознайомитися з літературою минулих століть. У сховищах відділу зберігаються цінні та раритетні книги, які протягом багатьох років, з дня заснування міста, зберігалися в особистих бібліотеках, бібліотеках училищ і гімназій. Багато цікавих матеріалів містить фонд і краєзнавчого характеру. Користувачі також можуть замовити потрібні матеріали по міжбібліотечного абонементу з бібліотек інших міст. Завідуюча відділом - Володіна Ірина Федорівна.

 

Відділ обробки і комплектування літератури веде роботу по наповненню фондів бібліотеки, складання каталогів та картотек для оперативного доступу читачів до інформаційних ресурсів. Створюється електронна база даних нових надходжень.

Завідуюча відділом - Порвен Галина Вікторівна

 

Усвідомлюючи актуальність висвітлення діяльності бібліотеки на просторах Інтернету, створений блог ЦМБ ім. І.П. Котляревського «Котляревка» (www.kotljarevka.blogspot.com)

і сайт (http://izmail-cbs.edukit.od.ua) - адміністратор Наталія Скоробреха

bottom of page