Після розлуки була злука

В українській мові слово «злука» означає «об'єднання». Не випадково в День соборності України в Центральній міській бібліотеці ім. І. Котляревського пройшли заходи, присвячені цій важливій даті офіційного календаря.

Правда, якщо бути вже зовсім точним, захід був один, але пройшов він в два етапи. Спочатку в гості до бібліотечних працівників завітали семи- і одинадцятикласники ЗОШ № 4, а трохи пізніше - учні Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти. 23 січня захід відвідали студенти 1 курсу ІТЕП.
Вела захід бібліотекар читального залу (на фото) Анна Павленко. З грунтовного розповіді діти дізналися про те, як більш століття назад велася підготовка до підписання доленосного Акту злуки західних і правобережних земель України в єдину соборну державу. На екрані миготіли кадри тематичного документального кінофільму, фотографії учасників тих подій, таблиці та карти, які як не можна краще ілюстрували підготовчу роботу по об'єднанню і перші кроки керівників молодої Української держави. І нехай незалежність тоді була отримана зовсім ненадовго, уроки і досвід процесу втілення в життя ідеї своєї державності в нагоді нащадкам в побудові вільної країни на сучасному етапі.
В ході проведення заходу молодь дізналась чимало нових фактів щодо того, як все починалося на початку ХХ століття.

 

 

 

 

 

Tags:

Please reload

Облако тегов
  • Google+ Social Icon
  • Blogger Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon

© 2018 «Сайт Ізмаїльської ЦБС для дорослих»

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now