День молоді

24.06.2020

 

 

 

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.
Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має тепер свою державну мову, свої державні символи: Герб, Прапор, Гімн, які уособлюють її історію, її сутність.
Молодь – це майбутнє держави. Конституція України охороняє її інтереси, їх право на освіту і гармонійний розквіт життя.
Сьогодні поряд із державним святом ми відзначаємо День молоді. Це свято творчості й натхнення,  запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Держава вірить в свою талановиту і працелюбну українську молодь, яка матиме гідне життя і світлу долю. Але їй ще треба навчитися жити  за законами Конституції.
молодий користувач, який прийшов в бібліотеку, хоче отримати книги і матеріали, які пов’язані з особистими інтересами – в надії знайти щось цікаве, познайомитись з новинками літератури, книжковими виставками, а також з метою задоволення навчальних потреб.   
Для молодого покоління в юнацькій бібліотеці організовано книжковий маршрут «Сучасна європейська література для молоді». Представлені книги сучасних європейських письменників : Стефан Майер: книги вампірської саги «Сутінки», Ден Браун з його бестселером «Втрачений символ», «Ангели і демони», Кейт Аткінсон «За лаштунками в музеї» та ін.
Бібліотека намагається ще раз довести молоді, що читання доставляє естетичну насолоду, спілкування з книгою розкриває широкі горизонти перед людиною, сприяє саморозвитку особистості. Адже освічена молодь – запорука процвітання держави.


 

Please reload

Облако тегов
  • Google+ Social Icon
  • Blogger Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Pinterest Social Icon

© 2018 «Сайт Ізмаїльської ЦБС для дорослих»

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now